| sssSnake a întrebat:

Am un site www.jocurigame.com (e la inceput) e un host privat (cumparaT) si am o intrebare cu legatura la reclame. Daca imi puteti spune cum sa fac asta : am o imagine(banner), daca il pun pe un alt site (ca reclama) cand un vizitator apasa pe el, sa il duca direct pe site`ul meu. Thx

Răspuns Câştigător
| BlueByte a răspuns:

Nu prea inteleg la ce te referi.Fi mai exact!
Cred ca vrei sa implementezi un link care sa te duca pe alt site:
uite aici codu pentru asta:
Site-ul meu
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| BlueByte a răspuns:

Nu a mers sal scriu din cauza proastei programarii a site-ului TPU! Til dau in privat daca vrei!

| antonia12 a răspuns:

Cum ai facut site-ul? a costat ceva, daca da cat? da-mi mesaj, ca ma intreseaza sa fac si eu un site adevarat nu cu gazda de alt site gen piczo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce va trebuie site sau benarr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. Daca stiam iti spuneam.Si in plus eu nici macar nu am vreo idee despre "reclame". Scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor cum dracul ai facut site-ul cand tu nu stii cum sa postezi o imagine cu legatura?

| filaret a răspuns:

Daca vrei ceva banner sau ai ceva inneregula add zombie_filaret_cs@yahoo.com ma pricep in asa ceva!