| TinKode123 a întrebat:

Am un smart tv Samsung si cand intru pe browseru' dupa un anumit timp ma da afara de pe browser, intrebarea mea este daca exista alte browsere sau daca pot face ceva in legatura cu asta.

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Nu poti sa bagi alt browser, ar putea sa fie de la net sau de la site-u pe care intri, daca are prea multe reclame te da afara sau iti da o eroare.

| TinKode123 explică (pentru crytical):

De obicei tatal meu intra pe site-uri cu filme online si la un moment dat il da afara dupa ce trece juma de ora din film. M-am gandit ca poate fi ceva de la browser, internetu e ok nu am probleme cu el.

1 răspuns: