| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Ce smartwatch mi-ati recomanda la maxim 500 lei, dintr-ala sa poata fi conectat la telefon am un Samsung a72, sa pot pune poze pe el, sa ma conectez la whatsapp, sa masoare pulsul, etc'?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Oare chiar merita? Poti pune poze destule pe telefon, poti folosi whatsapp cat vrei tot pe telefon.Restul functiilor la ce te ajuta?

| gabicoo a răspuns:

Da ce suntem noi? eMag?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La banii ăștia ai cam multe pretenții.

| Aurora99 a răspuns:

Buna! Daca vrei un smartwatch nou, ieftin si performant, eu iti propun urmatoarea oferta:
http://www.hbmag.ro/2023/11/sw115.html

| Mihay2023 a răspuns:

De la Emag, mai strange ceva si ia-ti model de la Huawei ca tine bateria mai bine de 1 saptamana, poti lua si de la resigilate ca e mai ieftin si aceeasi produs cu ambalaj deteriorat laughing