| ckdjckj a întrebat:

Am un telefon, android si de fiecare dată când intru pe facebook, după ce ies arată de cât timp nu mai sunt. Mă enervează lucrul ăsta, se poate face ceva sa nu mai arate timpul? Vă rog ajutați-mă, dau fundă! :* :*

3 răspunsuri:
| CaLyStuu a răspuns:

Ce marca e telefonul? Daca e o marca nu chiar renumita, asa e de la le si nu prea ai ce-i face, dar daca e Samsung, sigur nu face el asa.

| iqh a răspuns:

Face si Samsung asa, este setare de la chat-ul facebook, incearca sa il pui pe offline ca sa nu mai apara.

| David4786 a răspuns:

Buna! Si mie mi-a facut asa un telefon Sony si am dezinstalat facebook, l-am reinstalat, am inchis telefonunl, l-am deschis si pana la urma a mers big grin