| Ruxxy a întrebat:

Am un telefon HTC Desire X iar cand vreau sa pun poze pe facebook, dau partajare din galerie si imi apare Facebook, unde scrie "via mobile" dupa ce incarc poza... dar nu imi apare si Facebook pentru HTC, ca sa imi apara "via HTC Sense" sub poza. Deci... cum fac sa imi apara Facebook pentru HTC?

1 răspuns:
| AlexandruTeodor a răspuns:

Descarca aplicatia facebook, vezi poate asa o sa-ti apara. Dar nu cred ca e asa mare nevoie sa te lauzi cu device-ul tau.