| IngerashMick a întrebat:

happy Am un telefon NGM model Vanity si nu imi merge internetul chiar daca am optiunea de internet activata.M-i s-a spus ca ar trebui sa imi activez ceva la telefon dar nu stiu cum. Ma poate ajuta cineva? happy Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| LoveIsLove4Ever a răspuns:

Simplu : te duci la setari si scrii toate setarile (depinde in functie de retea ) apoi daca ai android, ios sau windows phone doar activezi datele mobile si gata. Nu imi pot da seama ce sistem de operare are acel telefon. Funda?