| AdyHytPower a întrebat:

am un telefon Nokia c5-03 si nu stiu cum sa fac sa mearga WLAN ca atunci cand dau cautare si intru pe youtube scrie Nume server nevalabil ce trebuie sa fac? care sunt setarile pentru internetul de pe Wlan sau Wifi cum ii ziceti voi care imi spune si merge dau funda si ii sunt recunoscator

2 răspunsuri:
| DoctorulLove a răspuns:

Pai depinde pe ce retea, daca esti pe Orange sau cosmote, suna la *100# (de obicei la sectiunea servicii) si cauta ceva de genul internet, wab, si de acolo urmesii pasii si iti trimit ei setarile. Daca esti pe Orange (cu 3 euro era o extraoptiune pentru wab gratuit o luna).

| AdyHytPower explică:

Telefonul are incorporat internetul si sunt pe reteaua cosmote trimite setarile dar ia bani 80centi pe minut e fff mult nu are rost...