| Giiia03 a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy grande neo plus si am varsat putin lichid pe el(mai exact incercam sa sterg ecranul cu Clin si am varsat cam mult,acesta scurgandu se pe marginile telefonului). Nu stiu cat de mult la afectat, cert este ca dupa aceea butonul de deblocare nu a mai mers. Ce pot face?

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Se pune pe carpa de sters, nu pe geam! Istetime...

| FloreaNicolae a răspuns:

Ar trebui sa il stergi iar cand ai timp sa il duci la un service, dar stai lnistit ca va merge in continuare la fel de bine si nu vei pierde nimic din el