| dmgrocks a întrebat:

Am un telefon Samsung Star II si nu stiu cum sa-i scot widget-urile de pe ecran.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! Sunt unele care nu le poti scoate (cele setate din fabrica )numai daca instalezi alt firmware restul le poti scoate la settings/display and light /widget.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Dmgrocks cum este telefonul? As vrea sa imi iau si eu.Are difuzorul si camera buna?

| dmgrocks explică (pentru MadalinaaIoana):

Da(parerea mea).Are camera de 3MP, Wi-Fi, Bluetooth...eu sunt multumita de el.

| MadalinaaIoana a răspuns:

Mersi happy