| Căpșuni a întrebat:

Buna happy
Am un telefon Samsung wave 575 si am facebook ul instalat de cand am cumparat telefonul. Nu stiu de ce dar mereu cand intru imi apar postari vechi si nu merge ca un facebook normal. Imi apare sa selectez "vizualizare dupa : alimentare de stiri sau linkuri sau fotografi sau videoclipuri". Eu vreau sa imi apara normal cu toate. Si inca o chestie...imi apar noutati numai de la paginile carora le-am dat like..si de la prieteni nu imi apar.Nu mai spun ca, cand intru pe profilul meu imi apar postari de un an.
Va rog ajutati-ma!
Dau fundawinking

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Ai putea incerca sa cauti Facebook in Google Play si sa-l instalezi.

| Căpșuni explică (pentru Kriss96):

Nu am android. Am Samsung apps dar acolo nu gasesc.

| Kriss96 a răspuns (pentru Căpșuni):

Scuza-ma. Nu am fost atenta ce telefon ai. Ai putea sa intrebi la operatorul de telefonie mobila.