| anonim_4396 a întrebat:

Buna am un telefon si nu ii mai merge ledurile in rest totul ok. poate fi asa pentru ca i s au ars sau e o problema de la soft? si daca nu ar fi de la soft el merge ok dar daca il resoftez, resoftarea imi aduce ceva nou?

1 răspuns:
| florinmarius a răspuns:

Daca il resoftezi nou fata de ceea ce ai in telefon nu o sa-ti aduca decat ultima versiune de soft updatata schimband eventual unele iconuri cu altele mai noi si mai frumoase poate iar la partea cu ledurile nu este de la soft in nici un caz ti s-au ars pur si simplu o zi buna