| valeeExpress a întrebat:

Am un telefon Vodafone 858 (in gen doar ca e cu butoane) si as dori sa imi iau un Samsung Corby...Ce parere aveti de Corby? E bun. Se merita sa dau telefonul meu sa iau corby?

5 răspunsuri:
| dmrtr a răspuns:

Salut!
mai bun este Vodafone 858 smart, tuchul erge mult mai bine, eu corby am avut si dupa un an tuchul a luat-o razna si am avut crija de el.

si in plus vodafone858 este si smartfonebig grin, este si mai nou aparut!

| dmrtr a răspuns:

Tu te referi ca ai Vodafone 455, ca acela este cu butoane.

daca ai Vodafone 455 sa til schimbi ca este praf!

| Rebbbeca a răspuns:

Este un telefon ok, chiar foarte bun happy Are o baterie buna si nu se strica nici la a 5-a scapare pe asfalt.Parerea mea este ca te plictisesti repede de el...

| XalexandraX a răspuns:

Se merita eu l-am avut de 2 ani si nici o data nu am fost cu el la reparat pentru ca nu a fost nevoie las mai fi tinut o gramada dar l-am pierdut! Iti sugerer sa iei corby e 100% de calitate

| Sebix21012 a răspuns:

Este un telefon foarte bun. Pe mine m-a tinut 3 ani si inca merge foarte bine.O luat trante a functionat in medii ostile si functioneaza ireprosabil.