| anonim_4396 a întrebat:

am un telefon Vonino Ego Qs, azi la scoala mi-a cazut si s-a spart touch-ul intr-un colt si nu mai merge..., cat ma costa sa il schimb? Sau macar unde sa-l duc? ma puteti ajuta va rog? :( http://www.emag.ro/telefon-mobil-vonino-ego-qs-dual-sim- 4gb-black-5757945969422/pd/DHX3JBBBM/

Acesta este :(

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Resoftare de soft cam 50 de lei plus un nou ecran te va costa mult daca s-a dus placa de baza e gata, iti iei alt nou gen s5 alea rezista la socuri

| dariusel a răspuns (pentru RAY):

Telefonul merge, porneste chiar si pot vorbii, deci e oke, doar ca touch-ul s-a crapat si nu emerge tot, merge doar jumatate de touch....deci? Ma poti ajuta te rog? Daca stii cat m-ar costa touch-ul ala nenorocit ca nu am gasit pe net vreun pret...

| RAY a răspuns (pentru dariusel):

Asta la service afli, va trebui pus altu nou in intregime

| dariusel a răspuns (pentru RAY):

Da, stiu, dar ce service? Oricare? Sau? Am sunat la service de la vonino dar nu a raspuns nimeni, si pe un numar mereu imi dadea ocupat laughing