| TakeOff a întrebat:

am un telefon Xperia Play cu Android 2.3.
Cum ii bag Android 4.0 Ice cream sandwish?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Vezi daca te ajuta: http://www.redmondpie.com/......-tutorial/

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cu seus sau cu flashtool. Asta daca nu e codat, binenteles, ca la cele codate trebuie sa astepti sa isi bage ghiara producatorul.

| sltlp a răspuns (pentru sltlp):

Sa nu cumva sa faci ce a zis colegul de mai sus. Aia o versiune beta, care char daca era facuta de cei de la Sony Ericsson, anuleaza garantia, mai ales daca e efectuata prost

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Stii ca exista riscul sa mearga ca naiba daca ii updatezi android-ul?
Multi au patit lucrul asta, pana si cunoscuti de-ai mei, atat de rau le mergea ca a trebuit sa-si cumpere alte telefoane straight face