| Lepadatu_Iulia_1981 a întrebat:

Am un televizor lcd horizon si am pus parola pentru copil,am uitat parola, oare ma poate ajuta cineva, ce as putea face?

1 răspuns:
| varsanofie a răspuns:

Salut, în primul rând, te poți uita în manual, dacă există vreo alternativă la uitarea parolei, cum sunt la alte televizoare, sau poți să îi dai un reset din fabrică. Eu am găsit un tutorial pentru Horizon, sper să te ajute, altfel lasă-mi un mesaj cu modelul.
https://goo.gl/9oPu5x
mai jos în pagina ai --
To carry out a factory reset on your Horizon box follow these steps: