| Roxxu13 a întrebat:

E urgent! Ajutati-ma va rog. puppy dog eyes
DECI : Am un telefonn samsung gt-i5500 si i-am pus o parola cand il deblochez. Dar am uitat parola ca era lunga si acum nu stiu cum sa fac sa il deblochez :-s Va rog ajutati-ma. Stie cineva cum as putea? Daca ma duc la Germanos de unde l-am luat oare ma poate ajuta? PS: E in garantie.

2 răspunsuri:
| ForJesus a răspuns:

Du-te la cei ce decodează telefoane, ei sunt în stare sa rezolve problema!

| mary_3427 a răspuns:

Ai putea sa te duci la Germanos si le spui ca ti-s-a blocat si vezi si tu ce fac ei, dar nu cred ca o sa faca ceva sau poti sa te duci la un service GSM si sa le spui sa ti-l resofteze, o resoftare costa intre 30 si 50 de lei, stiu pentru ca asa mi-s-a intamplat si mie big hug