| cozmalau a întrebat:

am un vu metru de la un amplificator electromures de 2x15w si nu stiu pe unde se alimenteaza, unde sunt intrarile si iesirile, ma poate ajuta cineva va rog?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Pai amplificatorul ala e destulde banal...
Intrari. Tot ce e phone si pe naga(is 3) is intrari. Iesiri are doar left+right. Iar alimentarea e la unul din capete http://cmnstorage01.blob.core.windows.net/pointdeal/images/806.jpg. Stiu ca raspunsul poate nu mai e de actualizate, dar daca mai da cineva de intrebarea asta dand pe google, poate o sa il ajute.