| AndreyIstetul a întrebat:

Am Virtual Box si am vrut sa instalez Windows 7 dar pana una, alta am instalat Linux intr-o masina virtuala(sa vad cum e) si vreau sa stiu daca e vreo cale sa transmit din calculatorul meu in acel PC virtual(un fisier mai mare).

Răspuns Câştigător
| alexmircescu13 a răspuns:

Da, mergi la setarile masinii virtuale si mai adauga un hard-disk, care sa fie chiar partitia pe care pui fisierul respectiv. In felul asta vei putea vedea si din Linux partitia si implicit fisierul cu pricina. Succes si sper sa-ti placa Linux, eu asta folosesc acum!