| Radeas1 a întrebat:

M-a cam mancat undeva si am facut un virtualbox cu windows 2000. Totul bine, pana azi... Mi s-a cam virusat masina virtuala. Intrebarea mea e ca daca am folosit aceeasi conexiune pentru a intra pe net pe masina (romtelecom transmis prin acelasi modem), am instalat Guest Addtitions, dar nu am facut share la nici un fisier de pe computerul meu. Am sters masina si hard-ul pe care l-am creat (cel virtual). Deci vreau sa raspunda cineva ce se pricepe la lucrurile astea, nu sa isi dea cu parera. Intrebarea mea este :

Mi s-a putut virusa si sistemul meu de operare real? (Am antivirus NOD32 dar nu a detectat nimic).

1 răspuns:
| TommyLynn a răspuns:

Nu cred, atata timp cat ai sters si hard-discul virtual.