| adeliz a întrebat:

Buna!
Am Widows 7 dar, licenta mai este valabila doar 5 zile. Ce pot sa fac pentru a o prelungi?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ti-am scris in privat.

6 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Să plăteşti.

| MskDesign a răspuns:

Frumos raspuns!
De ce nu te duci la toaleta, si iti faci un machiaj cu propriile excremente, daca tot esti barbie! Nu mai dati raspunsuri doar ca sa va aflati in treaba.Raspunsul meu la intrebare este un mesaj privat.

| OneReason a răspuns:

Foloseşti un serial number nou.

| adeliz explică:

Multumesc tuturor, am rezolvat!

| Cossta a răspuns:

Salut,pai pantru a o prelungi trebuie sa platesti pentru alta licenta, intrebarea mea e: nu poti utiliza windows 7 cu o copie? aproape toata lumea o face, eu am o copie de win xp si un cd original e 7 milioane.

| Emanuel_Mustea_1999 a răspuns:

Poti sal prelungesti cu activator
cel mai bun e KMS Pico
Link direct descarcare:
http://www.averagedownload.com/......wnload.php