| Deea4ever a întrebat:

Am Windows 7 si am dat la >>startruncommand >promptstart control userpasswords2 pentru ca utilizatorul Guest sa fie Administrator. Am selectat Guest si am bifat Administrator. Cand am restartat calculatorul am vazut ca nu ma lasa sa aleg dintre Guest(care acum e administrator) si celalalt cont care a disparut. Acum nu stiu ce sa fac. Va rog ajutor! happy

2 răspunsuri:
| Iwao a răspuns:

Control panel\user accounts\change your account type, il gasesti acolo (daca nu l-ai sters) si bifezi standard sau administrator.

| Deea4ever explică (pentru Iwao):

Nu mergee. Este selectat administrator si nu merge sa selectez standard.