| adeliz a întrebat:

Buna!
Am windows 7 si tocmai mi-a expirat licenta. O pot gasi in calculator? Daca DA, cum?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Bună.Folosește programul "Windows Loader"
http://www.youtube.com/watch?v=trLlr2_f9U4
Aici ai un tutorial iar linkul de download este în descriere.
Crede-mă.Și eu am windows 7 și mi l-am activat tot la fel.

| adeliz explică (pentru єχcєєℓ):

La mine nu merge. nu pot sa dau install ...nu stiu ce sa fac. Mersi oricum, daca mai stii ceva programe...

| єχcєєℓ a răspuns (pentru adeliz):

Caută altă versiune de windows loader.Asta e cea mai bună...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aida 32/64 bit sau Everest versiunile full iti dau date complete despre licenta.

| Stefff123 a răspuns:

Buna am si eu windows 7, daca i-ti expira lincenta in scurt timp o sa sa ti se stice windows