| Nokturnal a întrebat:

Am windows 7 x64 iar atunci cand vreau sa instalez Sam Broadcaster mi se inchide si imi apare acest mesaj: "Windows cannot find 'instsvc. exe'. Make sure you typed the name correctly, and then try again.". Dupa ce apas pe ok alt mesaj imi apare: "Unable to start 'instsvc. exe' ". Ma poate ajuta cineva? Am mare nevoie de el. Nu imi recomandati noua versiune de SAM pentru ca am incercat dar nu pot intra in emisie cu el. Astept orice parere. Multumesc mult

4 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Ai probleme cu procesul intsvc din cauza virusilor sau troienilor. Chiar daca iti bagi antivirus, o sa iti mute tot fisierul in carantina. Incearca sa faci un update la windows si sa faci curat pin registrii cu un registry cleaner. Eu iti recomand sa reinstalezi windows-ul, bagi un antivirus care isi face update la zi si nu mai ai probleme...
Bafta!

| SyLvYuTzU a răspuns:

Dezactiveaza antivirusul cand al instalezi.

| Nokturnal explică:

Mi-am reinstalat windows-ul ieri straight face Si ieri am incercat sa il instalez. N-am nici o problema cu registrii

| Nokturnal explică:

Nu am antivirus. Nici firewall on