| diana_3310 a întrebat:

an un telefon nokia 6500 slide si tocmai am facut o prostie. am pus o parola la cartela de memorie acum un an. pana acum nu mi-a cerut parola cand intream in cartela de memorie, asa ca am uitat`o, iar acum dintr. o data mi se cere parola. ce pot face ca sa deblochez cartela. FUNDA la cel mai bun rasp. Va rog ajutati`mapuppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
| crysty_4768 a răspuns:

Pai te duci la un mobil service{unde se repara telefoane}si ai spui ce sa antamplat. Dupa aceea el o sa bage un cod de alui o sa umble an setari si o sati sacoata codul si gata foarte simplu.Nu costa mult vreo 15 lei.ok?
pa

2 răspunsuri:
| adit58 a răspuns:

Am avut si eu o asemenea problema. Pana la urma mi-am adus aminte parole. Am cautat mult pe net, si nu am gasit nici o solutie, am bagat cardul in doua cititoare de card care nu mi-l recunosteau. Gandeste-te si poate iti aduci aminte de parola. Funda?

| GeOrGy2110 a răspuns:

Am patit-o si eu cand i-am blocat cartela mamei.Ce am facut, simplu, am mers cu tel la magazinul de unde l-am luat (il am de la Vodafone) si le-am spus ce s-a intamplat si au rezolvat ei totul.Acum nu imi amintesc daca aveai nevoi de garanti sau un act care sa demonstreze ca e al tau tel. Sper ca te-am ajutat