| alicia2000 a întrebat:

Buna,anumite jocuri de pe facebook cum ar fi Criminal case si hidden express nu merg pe tableta, Adobe flash player nu este compatibil.imi spuneti un alt program sau solutie sa pot juca aceste jocuri pe tableta? sau nu se poate? dau fundita!

1 răspuns:
| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Instaleaza puffin si incearca sa te joci ca si cum te-ai juca pe pc.Asa se zice si de Thesettlersonline ca nu merge pe tableta, dar in browserul Puffin si rulat din el merge.