| JasminneAndreea90 a întrebat:

Am o întrebare. Este obligatoriu să ai Adobe Flash Player instalat în calculator pentru jocuri? (adică mă refer la cel instalat în exterior și nu la cel instalat de sistem) Pentru că nu îmi mai merg unele jocuri pe Facebook și unele jocuri pe internet. Am mai pățit asta, dar si-a revenit singur după un timp și am crezut că nu este obligatoriu să ai Adobe Flash Player instalat. Dacă trebuie sa ai, atunci spuneți-mi dacă este periculos pentru calculator sau daca are viruși sau daca poate înrăutăți starea calculatorului. Vă rog să mă ajutați!

Răspuns Câştigător
| 07gabriel07 a răspuns:

Doar pentru unele jocuri. de obicei jocurile care au nevoie de el au specificatii.

4 răspunsuri:
| 07gabriel07 a răspuns:

Nu dauneaza calculatorului programul ajuta la rularea unor jocuri chiar si a jocurilor pe care le ai in calculator.

| JasminneAndreea90 explică (pentru 07gabriel07):

Deci este necesar sa îl instalez pentru funcționarea jocurilor?

| JasminneAndreea90 explică (pentru 07gabriel07):

Mulțumesc frumos!

| 07gabriel07 a răspuns (pentru JasminneAndreea90):

Cuplacere si vezi de unde il descarci!

| 07gabriel07 a răspuns (pentru JasminneAndreea90):

Doar pentru unele jocuri. de obicei jocurile care au nevoie de el au specificatii.