| Astaeunnumeanonim a întrebat:

Bună, as avea o întrebare, sunt la Orange de obicei îmi reincarc direct cu minute telefonul dar de data aceasta mi-am luat (5) euro credit și aș vrea să îmi activez opțiunea pentru 5 euro (nelimitate etc) ideea e ca acești 5 euro expiră în 16/05 dacă activez opțiunea intr-o alta zi tot pe acea dată va expira (si dacă nu folosesc deloc euro)? Mulțumesc, dau funda (siii dacă nu vă expiră tot pe acea dată vreau detalii despre cum se activează opțiunea laughing)))) )

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Perioada de valabilitate a creditului de 5 euro este de 30 de zile!
https://www.orange.ro/......index.html

Indiferent când activezi opţiunea ( chiar dacă n-o activezi ) creditul EXPIRĂ în 16.05.16 ( cum ai zis şi tu ) şi NU vei mai putea vorbi ( nici cu opţiunea activată ) decât după altă reîncărcare.

Preferabil să activezi opţiunea cât mai repede!
O poţi activa prin APEL direct la 205 :)

Toate cele bune!