| Iuhasz_Norbert_1994 a întrebat:

as avea o problema: telefonul meu nu se mai aprinde, este un Galaxy S6 când il bag la încărcat se încălzește tot telefonul, dar tot, nu se aprinde, oare de ce?

4 răspunsuri:
| MarianVio a răspuns:

Salut! Posibil sa fie arsa sursa telefonului, de obicei aceasta defectiune este caracterizata prin supraincingerea device-lui tau.

| AurelionSol a răspuns:

Nu e bateria, ma gandesc ca poate s-a deconectat display-ul.

| JustHelpinAndreii a răspuns:

Probabil a facut un scurtcircuit. Iti recomand sa vizitezi un GSM Service, ca sa te lamureasca mai in detaliu la locul respectiv.

| Cretu_Maria_2002 a răspuns:

Probabil bateria este uzata.Incerca sa o schimbi.(nu costa mai mult de 60 de le)