| SunshiiiinexD a întrebat:

As dori putin ajutor happy. Am o problema cu Messul :-s Nu vrea sa imi schimbe poza... am incercat si de pe alte calculatoare si tot nu merge. L-am reinstalat de 3 ori si chiar nu stiu ce are...Credeti ca m-ati putea ajuta? puppy dog eyes
Va rog!

8 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Si eu am intrat pe TPU ca sa pun o intrebare in legatura cu problema asta.Dar cand am vazut ca au mai multi aceeasi problema mi-am adus aminte ca acum cateva zile scria la mess ca au ceva probleme si o sa se rezolve pana in nu stiu ce data.Nu am dat importanta.Cred ca se va rezolva.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Am aceeasi problema ca tine,de aseara tot incerc sa schimb poza, am tot cautat pe forumuri cazuri asemanatoare si n-am gasit o solutie, sa speram ca e de la ei si se rezolva.:*

| Kuzco a răspuns:

E o problema de la yahoo. nici sa suni pe cineva sa vorbesti la microfon sau sa dai web nu merge

| Asasinnnn a răspuns:

Aceasi problema o am si eu dar... eu am avut mes 10... dezistaleazati mesul pe care il ai si bagati alta versiune. si vezi sa nu fie poza prea mare sper ca te-am ajutat

| ancaanca a răspuns:

Am aceassi problema

| BeBe_9214 a răspuns:

Si eu am aceiasi problemacrying Si nu stiu ce sa ii fac crying

| wtfnuexistainbazadedate a răspuns:

Sh mie mi se intampla la fel da nici eoo nu stiu dc?sad

| powespic99 a răspuns:

Pffff...
Paiii si eu am patitt asaa odataaa.
o durat cateva zilee da dupa o mers happy
credd ca e o problema de la ei happy
Fundaaa? puppy dog eyes