| Senzatie123 a întrebat:

De curand am o problema cu messul nu se mai conecteaza eroarea este urmatoarea.
Chiar nu stiu ce are am reinstalat sistemul tot asa face, am reinstalat driverele de la net tot asa face, am dat restart la net, tot asa face. Modemul este legat la 2 pc-uri si la celalt merge messul. Chiar nu stiu ce sa fac am cautat pe net si nimic.

Poza : http://postimage.org/image/9rbr78ugv/

Am sperat ca se remediaza dar vad ca nu.
Va rog mult ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| anoxdox a răspuns:

Reinstaleaza yahoo messengerul sau reinstaleazati windows-ul happy pentru ca nu se poate conecta la internet

| Senzatie123 explică (pentru anoxdox):

Am facut asta deja dar nu merge!

Dau funda!

| anoxdox a răspuns (pentru Senzatie123):

Pfff doenloadeaza alt gen de yahoo 11.5, 9, 8...

| Senzatie123 explică (pentru anoxdox):

Am facut toate astea dar nimic am reinstalat si sistemul nimic nu face...