| SmIlEy_4608 a întrebat:

As dori sa imi achizitionez un telefon cu valoare cuprinsa intre 800-1100 lei asa ca m-am gandit sa imi cumpar un Samsung Galaxy Ace. Eram "indragostit" de el si debea asteptam sa imi cumpar unu :)), dar in urmatoarea zi am vazut pe yutub un telefon mult mai super:)) LG Optimus black!
Si acum nu stiu pe care sa il cumpar :(
Nu dau fundita celor care isi dau cu parerea fara sa stie nimic despre aceste telefoane!
Samsung - http://telefonultau.eu/products/Samsung-Galaxy-Ace-S5830 -Onyx-Black.html
LG -http://telefonultau.eu/products/LG-Optimus-Black--P970.h tml
Pe care sa mi-l achizitionez?!?

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Iati noul galaxy ace
Galaxy ace 2.
Este tot la acelasi pret dar are un ecran mult mai mare, este mai subtire,
filmeaza la o rezolutie mai buna si vine cu un procesor dual core de 800mhz fata de procesorul single core de 800 mhz de pe fostul ace sau fata de cel de 1ghz de pe optimus black
Eu as alege Samsung galaxy ace 2 happy
Sper ca te-am ajutat in decizia ta
Si apropo, ace 1 si optimus black sunt deja telefoane vechi si nu vor mai primi mare atentie sau updateuri

Deci eu aleg Samsung galaxy ace 2
Funda?batting eyelashes