| mar8 a întrebat:

Bună!
Aș dori să îmi cumpăr un eBook Reader Kindle 2019, dar nu am găsit o informație clară referitoare la posibilitatea de a încărca eu însămi PDFuri pe acesta... Știe cineva dacă modelul respectiv admite în continuare încărcarea PDFurilor fără a cumpăra din Store cărțile?
Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Lol, pe kidle incarci carti in format mobi nu pdf. Descarci calibre (un prgram gratis) si iti pui ce vrei tu pe el.

| Eugen80 a răspuns:

Ia-ti o tableta capabila si iti bagi pe ea oricate pdf-uri vrei si faci mult mai multe cu ea.