| anne0303 a întrebat:

As dori sa imi iau un Samsung Galaxy Ace, am gasit pe site-ul orange dar e cu abonament. Il pot achizitiona si fara, daca da cat costa si de unde il pot lua? Ce parere aveti despre el?
Multumesc!

1 răspuns:
| Bl0w a răspuns:

Il poti comanda de pe emag.ro la pretul de 1000 RON.Este un telefon destul de bun, dar daca ti se pare ca pretul este prea mare poti opta pentru un Samsung Galaxy Gio, singura diferenta fiind doar displayul putin mai mare si camera.Succes!