| ralucka_6377 a întrebat:

as dori sa stiu si eu ceva am un cont pe tumblr si as vrea sa imi instalez,, theme" si cand dau install theme imi da error la mail si este cel corect nu l-am schimbat niciodata ce sa fac sa rezolv? sad

2 răspunsuri:
| halogen001 a răspuns:

Ar merge bine o adresa de email pe http://www.mail.com/int/
Aici iti poti face un cont de email si poti avea inca 9 adrese de email pe acelasi cont, in total 10 adrese.

Se intra pe pagina de mai sus, se da click pe "Get your free email account" si se face cont. Pe emailul facut se intra pe acelasi site de mai sus cu emailul si parola si vei putea citi sau trimite emailuri.

| Nicu999 a răspuns:

Fa-ti o adresa de mail noua api schimbo din noi cu cea veche