| AAnnna a întrebat:

Buna as dori si eu sa imi dati niste si-teuri pentru. editat poze.Adica vreau sa le fac clare.Si as dori sa nu sa descarce.Mersiii.FUNDIII

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Indiferent ce programe folosesti, nu poti sa le faci mai clare daca neclaritatea este din miscarea aparatului foto, nu ai respectat distanta, s-a miscat subiectul, sau este "ceata".

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Daca ai cont de Google+, poti sa urci acolo o poza, apoi gasesti mai multe optiuni de editare Foto.

| mellymellysaa a răspuns:

Picmonkey, e un program foarte bun, şi e online. happy

| anghelgaby a răspuns:

Http://www.pizap.com/ Cred ca ti-am fost de ajutor! FUNDA? :*