| Domyno a întrebat:

As vrea ca pe viitorul foarte apropiat sa imi cumpar un Nokia 5800 XpressMusic. Eu am facut acum 2 ani un abonament la Vodafone si imi expira imediat, si vreau sa il reinnoiesc pentru a putea sa cumpar telefonul la un pret de bun simtlaughing! Insa din pacate pe site-ul de la Vodafone spune ca Nokia 5800 nu mai este disponibil in stoc! Stie cineva, sau are vreo idee daca va mai aparea in magazinele Vodafone?

Sper sa fie cineva pe aici care lucreaza la Vodafone si stie sigur daca va mai aparea sau nu!
Thankswinking

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur va mai aparea, nu trebuie sa inchei alt contract imediat ce se termina celalalt, poti sa mai astepti si cand apare te duci atunci. Poti merge la o reprezentanta Vodafone si sa intrebi.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu stie nimeni nm

| Daria1001 a răspuns:

Se poate reinoi stocul