| Denisa314 a întrebat:

Buna as vrea o programa cu care sa unesc mai multe filmulete ca sa se primeasca unul mare si sa le redactez putin. Funda?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Ca sa le unesti:
http://www.freevideojoiner.com/
pentru editare asta:
http://www.wondershare.net/......ditor-win/

6 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Iti zic dupa ce inveti sa scrii program.

| Denisa314 explică (pentru Seby90):

Nu am fost atenta in timp ce scriam nu cred ca e mare greseala. Fiecare face greseli nu?

| Seby90 a răspuns (pentru Denisa314):

Nu e o greseala, tu draga mea esti proasta. Chiar daca admiti ca ai gresit, ai gresit si genul dinainte, o program? Fii serioasa.

| Denisa314 explică (pentru Seby90):

Daca am gresit un cuvint asta nu inseamna ca sunt proasta. Si te rog sa fii mai atent la cuvinte. Nu ma mai jigni in felul acesta.

| EnderGirl a răspuns:

Windows Movie Maker.E foarte bun.

| Breaban_Petru_1994 a răspuns:

Movie maker ori video pad, free video editor 2.1, pinnacle studio HD ultimate 15, vivia,