| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa fac un calendar personalizat adica sa pot pune imaginile de la mine din calculator si modific marimea etc etc imi poate spune si mie cineva un program bun? please dau fudita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, eu am gasit aici http://www.panalu.net/2010/07/creare-calendare-cu-foto-personale.html este o aplicatiie pnline cu care poti sa faci calendar cu poza ta, vezi pe site este si un progam pentru facut calendar in romaneste

2 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Da pai uite tu descarcati din calculator pe aparat foto si din aparat dul la developare si cu pozele acelea este in carfur colentina un stand cu personalizari tu dui pozele sau mai bine cele din aparat sau scoatetile din calculator pe telefon asa e cel mai bine si trebuie sa i le trimiti la omu ala din stand prin bluetooth si a 2a zi vi si iti iei calendaru

pa pa

funda?

| Mircea_Agrigoroaie_1986 a răspuns:

Poti sa intri pe www.cromatx.ro iti urci pozele si poti sa faci calendare de birou 17x13 cm sau de perete 45x32 cm