| Ambrus a întrebat:

as vrea sa iau de pe emag o placa video : Placa video Forsa nVidia GeForce 9800GT, 1024MB, DDR3, 256bit

si un procesor : Procesor Intel® CoreTM2 Duo E7500, 2.9GHz

Imi puteti arata o sursa buna de 550 W pana in 200 lei care sa fie si compatibile cu placa, si sa nu se incalzeasca prea tare la jocuri.

Răspuns Câştigător
| RS4 a răspuns:

Sursa nu se incalzeste, stai fara grija, poti sa-ti cumperi orice sursa intre 150-200 ron, va face fata cu siguranta, atat sa ai grija sa fie de la 500w in sus! bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o sursa foarte buna cu eficienta mare : http://www.emag.ro/......ine550Plus
e suficient pentru configuratie ta.