| ionutzz1994 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop, in jur la 1800-1900 lei,si nu stiu ce marca,care ar fi mai buna, dar as vrea sa fie unul cat de cat bun.Imi puteti da niste recomandari? Multumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici sa nu-ti treaca prin cap sa cumperi Acer. Au cel mai slab suport pentru software iar fiabilitatea lasa de dorit. Daca vrei sa mergi la sigur alege Toshiba. Un compromis ar fi Asus, probabil cei mai echilibrati din punct de vedere pret/calitate. Uite ce ti-as recomanda:

http://www.emag.ro/laptopuri/asus,toshiba,lenovo/pret,intre-1500-si-2000/p1

| AlexElektro1987 a răspuns:

Asus sunt foarte bune! eu am un Asus de mult timp si inca merge bine! mergi pe Asus

| stoica1 a răspuns:

Asus
Acer

| Caataa a răspuns:

Laptopul Acer Aspire 5520 este cea mai buna marca