| cristinaaav a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon, dar nu stiu ce sa aleg dintre Samsung Galaxy s plus si HTC Sensation 4G. Am citit multe comentarii pe net cum ca la Galaxy sunt niste probleme cu restartarile (se restarteaza singur), si as vrea sa ii intreb pe detinatori daca e adevarat, si daca stiti si de ce. Iar HTC-ul e cam scump... Sau daca aveti alte sugestii, poate pana in 13 milioane, ar fi super. happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| angelicsin a răspuns:

Iti recomand site-ul asta http://www.gsmarena.com/ poti compara specificatii tehnici si citii detalii si opinii date de oameni competenti