| ٳ ٴٳ ٴ !ńα ßáäá''ђђ ٳ ٴٳ ٴ a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon Nokia 7373. Imi puteti spune la ce pret il gasesc in magazine.Orange.Vodafone.si cat de bun este.cateva informatii despre el?
Si Sarbatori Fericite tuturor! >big grin

2 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Http://www.nokia.ro/......ii-tehnice uite aici informati;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un telefon de fițe și nimic mai mult. Adică arată bine (pentru o fată), dar din punct de vedere al specificațiilor e depășit de orice alt telefon (îți iei telefon mai performant la prețul de 400 de lei, la liber).
Nici de vorbit nu-i bun că te ține bateria foarte puțin. E doar sexy.
În banii ăia (e 650 de lei la liber) îți iei telefon mult mai deștept.