| alexandrulupu a întrebat:

as vrea sa imi cumpar un xbox360 slim care se incinge, ce îi pot face sa o racesc, dau funda!

Răspuns Câştigător
| T4zu a răspuns:

Salut. Pentru inceput desfa-l cu atentie, aspira-l bine de praf in special coolerul.
Daca se incinge iar, posibil sa fi defect coolerul si sa nu functioneze la parametri normali.
Iar daca nici asa nu rezolvi nimic, poate fi o problema tehnica mai grava.

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Vezi sa nu fie alte probleme. Prima data, curatat de praf, s chimbata pasta, verificata racirea. Daca tot se incinge, problemele is grave si fie se rezolva cu reball, fie nu se rezolva deloc.