| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa imi fac o tema pentru windows7 asemanatoare cu aceasta: http://www.youtube.com/watch?v=3AOglDJADyk vreau sa fie cat mai apropiata ca aspect ca asta.am incercat sa o downloadez deoarece are un link la description dar nu functioneaza.am luat legatura cu uploaderul care face aceste teme dar spune ca nu o mai are...si am zis so las balta cu disperarea pentru ca recunosc eram si inca sunt putin "disperat" dupa teme deoarece sunt un mare fan al lui Bob Marley si miscarii Rasta.si m`am gandit ca poate cineva ma poate ajuta sa fac o tema asemanatoare.am dat un search pe google si am gasit un tutorial dar acolo imi arata doar simpla combinatie adica un wallpaper si transparenta barii de start.totsi tema din video consider eu ca e destul de complexa adica bara de start arata total altfel si cand da` uploaderul click pe butonul de la start apare bara dar are un fundal cu o frunza de marijuana:), ei bine cam asa ceva vreau sa fac si eu:) bine inteles cu ajutorul vostru.MULTUMESC ANTICIPAT!

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

Alegeti de aici cate rasta vrei dupa care le modifici dupa bunul plac; http://www.google.ro/......tp?/images