| anaconda619 a întrebat:

As vrea sa imi formatez pc-ul, adica sa sterg tot din el dar sa imi ramana windows si driverele exista un program sau ceva din sistem?

4 răspunsuri:
| nutepriveste21 a răspuns:

Asta e de la Caragiale Ori sa sa revizuiasca, primesc! dar sa nu se schimbe nimica; ori sa nu se revizuiasca, primesc! dar atunci sa se schimbe pe ici pe colo, si anume in punctele…esentiale!"

| lBroken69 a răspuns:

Nu poţi face aşa ceva. Dacă vrei să îl formatezi se va şterge tot din PC.
Eventual poţi reinstala windows-ul şi să alegi la instalare ce să rămână pe calculator şi ce nu
Baftăwinking

| vladionut94 a răspuns:

Poti du-te in my computer si dai pe local disk c si sterge folderu windows ca atunci o sa se stearga toate prostile inutile rolling on the floor ironic vorbind

| Cristian2322001 a răspuns:

Nu se poate
-ori il formatezi complet ( stergi tot tot!)
sau stergi o partitie anume( cea in care e instalat windows-ul sau altceva ce mai ai in ele :programe jocuri poze muzica) happy