| r3laxX a întrebat:

Buna,
As vrea sa imi iau de Black Friday un aparat foto dar nu de ala mare, unul compact ma interezeaza

Sa fac poze in familie si chesti de genul acesta
Nu sunt expert si nici nu stiu sigur ce e important la un aparat foto sa aiba
Ma interezeaza unul sub 500 lei care sa faca poze bune

Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| LaLaura a răspuns:

Buna. Eu ma impac bine cu brandul Nikon, mi se par de foarte buna calitate si foarte rezistente.
aparat foto digital Nikon COOLPIX S2800, 20.1MP, Black mi se pare destul de interesant si de bun si costa la eMAG 400 lei http://m.emag.ro/......DL9V4BBBM/