| ridhimagupta a întrebat:

Buna as vrea sa ma ajutati cu niste sfaturi as vrea sa descarc pe android filme cum face funda pentru cel mai bun si detaliat raspuns si daca puteti sa imi spuneti un program bun ca sa il descarc multumesc

1 răspuns:
| Mineツ a răspuns:

Eu cand vreau sa iau un film pur si simplu intru pe Chrome, scriu numele respectivului film... trecand peste dau play filmului il pun pe tot ecranul apoi tin apasat pe ecran si imi apare un careu, in el scrie o varianta cu "Descarca video" sau "Salveaza video" dai pe acea varianta si astepti pana se descarca asta cam dureaza si trebuie mereu sa apas pe ecran sa stea aprins altfel la mine se intrerupe descarcarea. Eu am S 3 mini dar presupun ca asa functioneaza la toate telefoanele ca sa descarci, programe nu stiu...
Sper ca te-am ajutat macar cat de cat, bafta!winking