| Andy17 a întrebat:

Am tableta android si as vrea sa pot citi carti. Imi puteti da un link sau sa imi ziceti ceva program de unde pot sa descarc. Multumesc!

4 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Pai incearca sa citesti carti pe scribd. Intri pe google, cauti scribd si-ti apare pagina, intri pe ea, scrii sus numele cartii sau autorului o sau il cauti si citesti. Cele mai multe pot fi citite. BAFTA!

| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Andy, intra in google play si scrie si tu acolo-e-book, si vezi ca o sa iti dea rezultate destule si care consideri ca e cotat cu stelute si downloadari mai multe, inseamna ca ala e bun! succes
funda?

| ticataca a răspuns:

Nu ai fost foarte clar. Cauti aplicatie de eBook sau eBook-uri. Aplicatii gasesti in appstore, eBook-uri descarci de pe unde gasesti. Uite aici cateva distribuite legal: http://bit.ly/1dk3C8X