| andreimessi a întrebat:

as vrea sa-mi iau si eu o tableta si nu sunt convins ce sa aleg dintre evolio neura si Samsung galaxy tab 2 7.0. vreau sa-mi raspunda numai cei care se pricep in acest domeniu.multumesc.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung evident. Intai e diferenta de pret, apoi renumele firmei, apoi calitatea.

2 răspunsuri:
| andreimessi explică:

Care credeti ca este cea mai buna pentru jocuri gen real racing 2 angry birds...nu conteaza diferenta de pretwinking

| andreimessi explică:

Vreau in mare parte sa fie pentru jocuri.care este mai buan pentru jocuri dintre cele 2 sau daca aveti sugestii de alte tablete la 1.000 de lei...