| skmm a întrebat:

as vrea sa-mi iau un Samsung Galaxy s4 si as vrea sa stiu daca merita?

1 răspuns:
| CosmiNel24 a răspuns:

Salut skmm, vreau sa-ti zic ca cei de la Samsung I-au schimbat procesorul şi ecranul, plus baterie mai fortoasa, i-au mai pus cateva aplicaţii, l-au mai lungit un pic şi au inovat încă o data.
Deci Samsung Galaxy S4 este un fel de Iphone 4S fata de Samsung Galaxy S3 care este ca un Iphone 4.
Deci cateva lucruri schimbate fac un telefon sa ii creasca pretul cu sute de lei nu?
Mie nu mi se pare corect si iti recomand Samsung Galaxy S3 deoarece, sunt sigur ca noul telefon al celor de la Samsung va fi mai bun, deci mai asteapta putin, si nu te grabi ca ''mireasa la pat'' si nu cheltuii banii asa repede!

Bafta!